Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana Rio de Janeiro biedt de nabijheid van toeristische attracties zoals Praca Serzedelo Correia, gelegen op 5 minuten loopafstand ervan. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

Er is ook een complete keuken, waar eenvoudige maaltijden kunnen worden bereid.

Het Museu da República ligt op afstand van 5 km van het 1-badkamer appartement, terwijl het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade 2 km verder is. Het appartement ligt in de Copacabana wijk van Rio de Janeiro. Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana is op rijafstand van 10 minuten van de Botanische Tuin van Rio de Janeiro genesteld. Op een paar stappen verwijderd van de accommodatie bevindt zich Siqueira Campos metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana Rio de Janeiro
Crowncasa - Beach 300M - Quiet - Ntflx
Mobiele prijsaanbieding

Crowncasa - Beach 300M - Quiet - Ntflx

0 m van de accommodatie
USD 36 USD 32
per nacht
Apartamento Copacabana Praia 2 Minutos
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Copacabana Praia 2 Minutos

7.0
Goed 16 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 39 USD 35
per nacht
Maravilhoso Studio Em Copacabana
Mobiele prijsaanbieding

Maravilhoso Studio Em Copacabana

6.6
Aangenaam 74 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 23 USD 21
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    11 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana gelegen?
      Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana is in de Copacabana wijk van Rio de Janeiro gesitueerd, binnen 5 km afstand van het Museu da República.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana zijn onder andere de Botanische Tuin van Rio de Janeiro, het Museu da República, het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Farro en Pas aria e confeitaria SUBLIME restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Zijn huisdieren toegestaan bij Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana?
      Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    11 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Studio 350M Da Praia De Copacabana Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten